Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Тиждень безпеки життєдіяльності у школі №24

Переглядів: 1653
06.05.2016 - 06:16
Тиждень безпеки життєдіяльності у школі №24

У рамках Тижня безпеки життєдіяльності у школі №24 м. Бахмута пройшли різноманітні заходи.

Для учнів 1-11-х класів проведено виховні години «Твоя безпека - це твоя уважність». Протягом тижня класні керівники 1-5-х класів організували перегляд мультиплікаційного фільму «Уроки обережності», а класні керівники 6-8-х класів запропонували своїм вихованцям презентацію «Безпечне користування газом у побуті». Учні 1-4-х класів із зацікавленістю взяли участь у грі «Пішоходи та автомобілі».

Корисними та своєчасними були зустрічі учнів 1-9-х класів із лікарем центральної поліклініки Вікторією Нужною щодо попередження інфекційних захворювань. Інспектор ЗНС 8ДПР ГУ ДСНС України у Донецькій області Артур Спицин провів лекції для учнів 5-11-х класів щодо правил пожежної безпеки, дій учнів під час виявлення небезпечних предметів.

Учитель Олександр Савельєв та педагог-організатор Олена Первушина разом з учнями 10-11-х класів для шестикласників провели практичне заняття «Дії у надзвичайних ситуаціях». Класними керівниками 1-11-х класів проведено профілактичні бесіди з попередження травматизму та пожежної безпеки «Правила безпечної поведінки з електро-, газоприладами в побуті», «Увага! Дорога», інструктажі з безпеки життєдіяльності напередодні травневих свят із записом у щоденники.

У рамках Тижня охорони праці адміністрацією, профспілковим комітетом школи був проведений огляд-конкурс на кращий навчальний кабінет «Моє робоче місце». Переможцями стали кабінети №27 (Наталія Коваленко), №10 (Марина Коломоєць), №14 (Юлія Громова), №16 (Генрієтта Боровик). Пожежно-технічна комісія перевірила плани евакуації у приміщенні школи та кабінетах, евакуаційні виходи. Комісія з охорони праці на чолі з Андрієм Немудрякіним провела огляд куточків з безпеки життєдіяльності у класних кімнатах, здійснила рейд-перевірку стану охорони праці в кабінетах підвищеної небезпеки. За підсумками оглядів, перевірок складено відповідні акти. Педагог-організатор Олена Первушина організувала виставку дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Колектив школи зустрівся з інспектором ЗНС 8ДПР ГУ ДСНС України у Донецькій області Артуром Спициним, який провів лекцію щодо виявлення ВНП та дій при раптовому артобстрілі, бесіду з елементами практичного відпрацювання щодо застосування первинних засобів пожежогасіння.

Профспілковим комітетом були поновлені куточки з охорони праці. На зборах працівників школи спільно з профспілковим комітетом обговорені питання щодо поліпшення умов праці, профілактики виробничого та невиробничого травматизму.

Тиждень безпеки життєдіяльності у школі №24Тиждень безпеки життєдіяльності у школі №24Тиждень безпеки життєдіяльності у школі №24Тиждень безпеки життєдіяльності у школі №24Тиждень безпеки життєдіяльності у школі №24Тиждень безпеки життєдіяльності у школі №24

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально