Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

У Бахмуті відбулися заходи до дня Великої Перемоги

Переглядів: 957
09.05.2016 - 12:23
У Бахмуті відбулися заходи до дня Великої Перемоги

Покладанням квітів та хвилиною мовчання у Бахмуті зустріли день Перемоги. Учасники бойових дій, воїни інтернаціоналісти, ветерани збройних сил, праці та діти війни разом з представниками міської влади, трудовими колективами, військовими, школярами та безліччю небайдужих мешканців нашого міста пройшлись ходою пам’яті та поклали квіти до меморіального комплексу «Обеліск слави». 

Жахлива і кровопролитна війна увійшла у кожну домівку та втрутилась у звичне життя кожного громадянина. З перших днів війни промислові підприємства почили виробляти військову продукцію – снаряди, снарядні ящики, тілогрійки, чоботи і ремені для солдатів. У нашому місті залишився лише 51 учасник бойових дій Другої Світової, які всі ці події зберігають у пам’яті і нині.

Після покладання квітів та хвилини мовчання, мешканців та гостей нашого міста очікувала програма до дня Великої Перемоги, яку подарували всім  творчі колективи міста. Розпочали програму виступи хорів ветеранів. Голоси учасників хору розливались по усьому міському парку відпочинку, притягуючи сюди усе більше народу.

Наступним виступив хор ветеранів праці заводу кольорових металів.
Після виступу хору  відбувся танцювальний майстер - клас з вальсу від зразкового дитячого колективу бального танцю «Алегро» під керівництвом Володимира Ковшова, який пройшов у нижньому парку.

Бійці 54 бригади подарували можливість усім бажаючім гостям та жителям міста поласувати смачною солдатською  кашею.

Святкова програма продовжувалася цілий день, головною подією якої став концерт Духового оркестру Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Також, у парку була розміщена виставка картин чернігівських майстрів.

Свою програму усім присутнім подарували талановиті артисти міського Народного Дому, а закінчили святкову програму творчий колектив музичного училища ім. І.Карабиця.

У Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої ПеремогиУ Бахмуті відбулися заходи до дня Великої Перемоги

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально