Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 58 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Засідання юних науковців у школі №5 м. Бахмута

Переглядів: 2386
13.05.2016 - 12:16

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Кожній дитині – всебічний розвиток» у школі №5 м. Бахмута з профільним навчанням пройшло засідання шкільного наукового товариства «Пролісок».

12 травня було проведено перше засідання наукового товариства, у якому взяли участь учні 1-4 класів. Хочеться звернути увагу на те, що школярі починають працювати над своїми першими науковими роботами вже з 1 класу. У цьому навчальному році були представлені 7 робіт учнів початкової школи (керівники Краснова І.М., Конюшенко Н.Ю., Маркіна І.М., Мащенко А.Ю., Клименко С.А., Проценко О.В.). А значить на зміну випускникам-науковцям будуть приходити молодші, але ще більш досвідченіші у науковій діяльності. 

Учасники захоплено розповідали про мету та завдання своєї роботи. Практичними частинами своїх робіт підкріплювали теоретичні знання.

Наприкінці засідання Вікторія Головко, заступник директора з навчально-виховної роботи, звернулася до учнів, їх керівників та батьків з побажанням успіхів у науковій діяльності, директор школи Вікторія Просяник вручила сертифікати, які є підтвердженням захисту науково-дослідних робіт.

12 травня було проведено перше засідання  шкільного наукового товариства «Пролісок».12 травня було проведено перше засідання  шкільного наукового товариства «Пролісок».12 травня було проведено перше засідання  шкільного наукового товариства «Пролісок».12 травня було проведено перше засідання  шкільного наукового товариства «Пролісок».12 травня було проведено перше засідання  шкільного наукового товариства «Пролісок».