Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Конкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 18 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Співробітники Артемівського МРВ КВІ провели тестування неповнолітніх засуджених

Переглядів: 529
20 Травень, 2016 - 14:58
Співробітники Артемівського МРВ КВІ провели тестування неповнолітніх засуджених

В Артемівському міськрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області під час проведення чергової реєстрації, що спрямована на здійснення із підобліковими засудженими індивідуально-профілактичної роботи, співробітники інспекції провели із неповнолітніми особами  вивчення особистості кожної дитини за допомогою таких психологічних методик, як тест Люшера та малюнковий проективний тест «Дім. Дерево. Людина».

Оскільки комплексна організація заходів виховного впливу з метою запобігання скоєння повторних злочинів дітьми, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, є одними з пріоритетних завдань кримінально-виконавчої інспекції, то працівники інспекції, враховуючи вимоги ЗУ «Про пробацію» від 05.02.2015 р. № 160-VIII, постійно намагаються вдосконалювати методику роботи з даною категорією громадян та використовувати в роботі найбільш оптимальні методи педагогічного та психологічного впливу для корекції їх поведінки.

Так, використовуючи вищезгадані тести, працівники інспекції по роботі із суб’єктами пробації, мали на меті оцінити психофізіологічний стан неповнолітніх, рівень їх розвитку, працездатності, взаємовідносини з навколишнім світом, світогляд, комунікативні здібності, що в подальшому в роботі зможуть дати змогу будувати та корегувати план індивідуальної роботи з кожним з дітей.

Неповнолітні засуджені позитивно віднеслись до запропонованих тестів, з ентузіазмом виконували поставлені завдання та були зацікавлені почути результати.

Співробітники Артемівського МРВ КВІ провели тестування неповнолітніх засудженихСпівробітники Артемівського МРВ КВІ провели тестування неповнолітніх засудженихСпівробітники Артемівського МРВ КВІ провели тестування неповнолітніх засуджених

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально