Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

У Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня Європи

Переглядів: 872
20.05.2016 - 19:31
У Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня Європи

20 травня 2016 року У Бахмуті відзначили День Європи – свято спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. Враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію це свято відзначаеться вже 13-й рік, з кожним роком посилюючи самоідентифікацію нашої нації як Європейського народу.

Сьогодні в рамках святкування Дня Європи в Україні відбувся візит представників ЄС до міста Бахмут. На заході були присутні представники місцевої влади, бізнесу, громадські активісти та містяни.

До присутніх звернулася Світлана Кіщенко – секретар Бахмутської міської ради та побажавши усім конструктивних діалогів і продуктивної роботи, представила гостей : Марті Луцара – менеджера з комунікацій делегації ЄС в Україні, Жослін Гіттона – менеджера з торгівельних відносин представництва ЄС в Україні, Сергія Пєтухова – заступника міністра юстиції України з питань європейської інтеграції, а також заступника голови Донецької облдержадміністрації Владислава Лаврика.

Після привітальних слів для усіх присутніх пройшов тренінг від експерту з фандрайзингу Тетяни Лебухорської на тему подання заявок для фінансування зі сторони Європейського Союзу.

Пізніше святкування Дня Європи в Бахмуті продовжилося вуличними заходами на центральній площі міста у співпраці з представниками ЄС , а саме промовами спікерів та виступами місцевих і запрошених колективів.

Також у рамках заходу відбулося поширення інформаційних матеріалів про проекти ЄС в Україні, вистава "Навколо Європи за 60 хвилин", а також акція "Побажай Європі".

Заключним заходом цього дня стала дискусія у якій приймали участь місцеві активісти, представники малого та середнього бізнесу, а також представники влади.

Темами дискусії були обговорення реформ та можливостей України в рамках Євроінтеграції , обговорення питань співпраці ЄС та України, шляхи стабілізації соціально-економічного становища України та перспективи енергетичного розвитку на прикладі країн ЄС.

Наприкінці заходу гості отримали пам’ятні сувеніри на згадку про місто від Бахмутської міської ради.

У Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня ЄвропиУ Бахмуті пройшли заходи з нагоди Дня Європи

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально