Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Презедент України

Знаємо правила руху як таблицю множення

Переглядів: 3898
25.05.2016 - 13:25

У навчально-виховному комплексі №11 м. Бахмута пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, оголошений Управлінням освіти Бахмутської міської ради. Мета проведених заходів – створення безпечних умов навчально-виховного процесу, забезпечення впровадження відповідних вимог державних і галузевих нормативних документів із питань охорони праці, безпеки життєдіяльності в навчальному закладі, здійснення широкої профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, поширення кращих форм і методів профілактичної роботи серед учнів. 

У рамках Тижня заплановано та проведено комплекс заходів із залученням фахівців, батьків щодо профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму з юними велосипедистами та мотоциклістами, дітьми, які мають роликові ковзани, скейти та мопеди. Проведено широку цілеспрямовану роз’яснювальну роботу серед батьківської громадськості щодо профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Протягом тижня організовано та проведено низку заходів із метою запобігання травматизму серед учасників навчально-виховного процесу: єдиний урок «Безпека на дорозі-безпека життя»; бесіди з тем «Вулиця сповнена несподіванок», «Основні правила поведінки учнів на вулиці і дорозі. Дитячий дорожньо-транспортний травматизм»; практичні заняття «Наш шлях до школи та нові маршрути», «Вивчаємо, знаємо, пам’ятаємо правила дорожнього руху»; повторення правил безпечної поведінки дітей на дорозі, подвір'ї, у транспорті; обговорення питання щодо здійснення учнями маршрутів безпечної дороги до НВК; усний журнал «Дитина-пасажир»; вікторина «Знаємо правила руху як таблицю множення», «Захистись-засвітись»; виховні години «Дорожні знаки: за і проти», «Правила руху не тільки знай, але й виконуй»; конкурс малюнків «Обов’язки та права пасажира» для учнів 1-5 класів; випуск тематичних газет «Живи цікаво та безпечно».

У щоденниках учнів 2-11 класів перевірено наявність схем безпечної дороги до школи й додому, пам’яток щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності. Оновлено куточки безпеки руху в класних кімнатах, на шкільному інформаційному стенді.

Наприкінці Тижня відбулося чергове засідання членів ЮІДР. Виступ агітбригади загону ЮІДР «Виконуй правила ДР» мали змогу побачити учні 5-7 класів.

Знаємо правила руху як таблицю множенняЗнаємо правила руху як таблицю множенняЗнаємо правила руху як таблицю множення

Останні статті на сайті