Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

Рекомендуємо

Оголошуємо про повторне проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну ідею щодо реконструкції території, де були розташовані пам’ятники, на площі Свободи у місті Бахмут.

Переглядів: 2769
7 Вересень, 2016 - 10:41
Оголошуємо про повторне проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну ідею щодо реконструкції території, де були розташовані пам’ятники, на площі Свободи у місті Бахмут.

Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради на підставі рішення Артемівської міської ради від 24.02.2016 № 6/80-1413 оголошує про повторне проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну ідею щодо реконструкції території, де були розташовані пам’ятники, на площі Свободи у місті Бахмут.

Замовники конкурсу:

Замовниками Конкурсу є Бахмутська міська рада та Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради.

Тема і терміни проведення:

Конкурс на кращу проектну ідею щодо реконструкції території, де були розташовані пам’ятники, на площі Свободи у місті Бахмут.

Терміни проведення Конкурсу – 120 календарних днів  з дати  публікації оголошення  про проведення Конкурсу в міськрайонній газеті «Вперед» та на офіційному веб - сайті Бахмутської міської ради.

Бажаючі взяти участь у  Конкурсі протягом 30-ти календарних днів з дати офіційного оприлюднення оголошення  про  проведення Конкурсу, надають заяви у двох примірниках та додають завірені ксерокопії документів що  підтверджують професійний рівень заявника.

Не пізніше 90 днів з дати публікації оголошення про проведення Конкурсу Учасники Конкурсу подають повний комплект проектних пропозицій та  інформацію про авторів пропозицій.

Вимоги до професійного рівня учасників:

Документи про фахову освіту, залікова книжка, тощо. Надати ксерокопії та пред’явити оригінали.

Умови конкурсу зазначаються у конкурсній документації.

Місце реєстрації бажаючих взяти участь у конкурсі - реєстрація учасників конкурсу та видача конкурсної документації: заява на участь у Конкурсі та документи подаються особисто або поштою за адресою: 84510 м. Бахмут, Донецька область, вул. Миру, 44, Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради, каб. 518, тел. (0627) 44-02-55

Терміни реєстрації бажаючих взяти участь у конкурсі – протягом 30 днів від дати оприлюднення оголошення.

Кількість та розмір премій - переможець Конкурсу нагороджується подякою Бахмутської міської ради та грошовою премією в розмірі 10 000,00 грн. (десять тисяч грн). 

Місце, терміни та порядок отримання конкурсної документації. Конкурсна документація знаходиться на сайт Бахмутської міської ради з моменту розміщення оголошення, доступна для завантаження без авторизації.

Місце і дата подання конкурсної документації - за адресою: 84510 м. Бахмут, Донецька область, вул. Миру, 44, Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради, каб. 518, тел. (0627) 44-02-55, не пізніше 90 днів від дати оприлюднення оголошення.

Зобов'язання  замовника конкурсу щодо подальшого використання проектної пропозиції,  яка  буде визнана кращою - проектна пропозиція, що визнана кращою ( переможною) на   Конкурсі використовуються Замовником  у спосіб, визначений в оголошенні про Конкурс та його умовах, у порядку, встановленому законодавством.

Вимоги до мови проведення конкурсу - всі надписи та друковані матеріали конкурсних пропозицій повинні   виконуватися   Українською  мовою.

Склад журі відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну ідею щодо реконструкції території, де були розташовані пам’ятники, на площі Свободи у місті Бахмут. 

Будников Вячеслав Олександровач Член Національної Спілки Художників України ( за згодою);
Вакуленко Віктор Іванович Член Національного союзу архітекторів України у Донецькій області ( за згодою);
Вязовський Віталій Євгенович Голова Національного союзу архітекторів України у Донецькій області ( за згодою);
Данилюк Алла Василівна В.о. начальника відділу архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради, відповідальний секретар Конкурсу;
Лещінер Вікторія Наумівна Депутат Бахмутської міської ради (за згодою);
Македонський Олександр Миколаєвич Член Національної Спілки Художників України ( за згодою);
Максименко Марина Сергіївна Начальник Управління відділу культури Бахмутської міської ради;
Орел Наталя Іванівна Начальник відділу капітального будівництва Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутськоїміської ради;
Сабаєв Всеволод Володимирович Голова постійної комісії Бахмутської міської ради з питань комунальної власності, землі і приватизації ( за згодою);
Савченко Тетяна Миколаївна Перший заступник міського голови;
Скляров Данил Вікторович Директор Бахмутського комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» (за згодою);
Трижон Сергій Миколайович Заступник голови постійної комісії Бахмутської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (за згодою).

Завантажити документи стосовно конкурсу:

 

 

 

 

 

 

 

 


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально