Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 50 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

В Артемівську обговорили розвиток форм місцевої демократії в умовах реалізації реформ

Переглядів: 904
26.06.2015 - 07:16
В Артемівську обговорили розвиток форм місцевої демократії в умовах реалізації реформ

26 червня відбулась робоча нарада представників Донецького Ресурсного центру сприяння розвитку місцевої демократії з представниками комітетів самоорганізації населення.

Заступник міського голови Олена Головкіна відзначила дуже важливу роль громадськості в реалізації реформ, які відбуваються в країні, та обміль часу на кроки які потреба здіяти. Тому саме праця Ресурсного Центру має на мету сприяти навчанню, консультуванню, та моніторингу місцевих документів місцевої демократії.

Центр планує займатися аналізом стану регламентації та розвитком форм місцевої демократії в містах та селищах Донецької області, розробляти рекомендації та пропозиції для органів місцевого самоврядування щодо створення належних умов для реалізації місцевої демократії та покращувати нормативно-правову базу у цій сфері.

На сьогодні в Україні за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програмної ініціативи «Демократична практика» вже працює мережа аналогічних ресурсних центрів. Міста Дніпропетровськ, Київ, Миколаїв, Луцьк, Миколаїв, Сєвєродонецьк, Рівне, Львів, Одеса активно користуються їх послугами.

На нараді керівник Ресурсного центру  Надія Опалюк  запропонувала всім присутнім співпрацю і допомогу, а експерт Ресурсного центру Радул Вадим розповів присутнім про роль ОСНів в процесах реформування місцевого самоврядування і об’єднання громад. Близько 30 зацікавлених залишили свої координати та виявили бажання співпрацювати з Ресурсним центром.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально