Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 48 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Хай сонцю і квітам всміхаються діти

Переглядів: 2008
02.06.2016 - 13:50
Хай сонцю і квітам всміхаються діти

Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей.

Свято відбулося під патронатом Бахмутської міської ради і за спонсорської підтримки голови Печерської райдержадміністрації в місті Києві Сергія Мартинчука для внутрішньо-переміщених осіб, що мешкають у Бахмуті. Бібліотекарі підготували дві конкурсно-розважальні програми: «У барвах сонячного дитинства» – для маленьких дітей, «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» – для дітей середнього шкільного віку. Різноманітні конкурси, вікторини, рухливі ігри, інсценування казки – все це залишило незабутні враження, безліч позитивних та чудових моментів як у дітей, так і батьків, присутніх на святі. Під час майстер-класу на чарівних пелюстках літніх квітів діти писали свої заповітні мрії і бажання. Відчути тепло і турботу дорослих допомогли маленьким переселенцям чудові призи – ведмедики і солодощі.

Бібліотекарі побажали всім дітям миру, сонячного неба, радісних усмішок та здійснення мрій.

Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей. Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей. Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей. Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей. Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей. Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей. Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей. Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей. Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей. Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей. Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей. Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей. Цікаво та весело пройшов 1 червня 2016 року День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей.

Пошук

Анонс

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально