Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 102 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Вихованці літніх мовних таборів м. Бахмута – активні учасники свята англійської мови «Літні веселощі»

Переглядів: 1663
13.06.2016 - 06:11
Вихованці літніх мовних таборів м. Бахмута – активні учасники свята англійської мови «Літні веселощі»

Згідно з міським планом Управління освіти Бахмутської міської ради 10 червня відбулось свято «Summertime fun» у парку культури та відпочинку за участі більш 170 вихованців літніх мовних таборів шкіл міста Бахмута №№2, 5, 7, 10, 11, 12, 24, міського Центру дітей та юнацтва, Центру технічної творчості дітей та юнацтва.

Почалось свято яскравим флешмобом з прапорами Великої Британії та України. У рамках заходу працювали розважальні майданчики: музичний, літературний, ігровий. Майданчик «Аквагрим», організований керівниками гуртків ЦТТДЮ, розфарбував у кольори британського прапору дитячі обличчя та рученята, учні сфотографувалися в ньому на згадку. Діти мали змогу взяти участь у майданчику «Let’s play» (організатори школи №№5, 11) та майданчику «Малюнки на асфальті».

Святковий день та організовані для дітей заходи подарували всім учням гарний настрій, залишили приємні спогади та можливість поспілкуватись англійською мовою!

 10 червня відбулось свято «Summertime fun» у парку культури та відпочинку за участі більш 170 вихованців літніх мовних таборів шкіл міста Бахмута міського Центру дітей та юнацтва, Центру технічної творчості дітей та юнацтва. 10 червня відбулось свято «Summertime fun» у парку культури та відпочинку за участі більш 170 вихованців літніх мовних таборів шкіл міста Бахмута міського Центру дітей та юнацтва, Центру технічної творчості дітей та юнацтва. 10 червня відбулось свято «Summertime fun» у парку культури та відпочинку за участі більш 170 вихованців літніх мовних таборів шкіл міста Бахмута міського Центру дітей та юнацтва, Центру технічної творчості дітей та юнацтва. 10 червня відбулось свято «Summertime fun» у парку культури та відпочинку за участі більш 170 вихованців літніх мовних таборів шкіл міста Бахмута міського Центру дітей та юнацтва, Центру технічної творчості дітей та юнацтва. 10 червня відбулось свято «Summertime fun» у парку культури та відпочинку за участі більш 170 вихованців літніх мовних таборів шкіл міста Бахмута міського Центру дітей та юнацтва, Центру технічної творчості дітей та юнацтва. 10 червня відбулось свято «Summertime fun» у парку культури та відпочинку за участі більш 170 вихованців літніх мовних таборів шкіл міста Бахмута міського Центру дітей та юнацтва, Центру технічної творчості дітей та юнацтва. 10 червня відбулось свято «Summertime fun» у парку культури та відпочинку за участі більш 170 вихованців літніх мовних таборів шкіл міста Бахмута міського Центру дітей та юнацтва, Центру технічної творчості дітей та юнацтва. 10 червня відбулось свято «Summertime fun» у парку культури та відпочинку за участі більш 170 вихованців літніх мовних таборів шкіл міста Бахмута міського Центру дітей та юнацтва, Центру технічної творчості дітей та юнацтва.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально