Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

ІНФОРМАЦІЯ щодо стану реєстрації колективних договорів, змін і доповнень до них на підприємствах, організаціях, установах і закладах, розташованих на території Бахмутської міської ради за I півріччя 2016 року

Переглядів: 966
5 Липень, 2016 - 15:57
ІНФОРМАЦІЯ  щодо стану реєстрації колективних договорів, змін і доповнень до них на підприємствах, організаціях, установах і закладах, розташованих на території Бахмутської міської ради за I півріччя 2016 року

Відповідно з вимогами Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115, у I півріччі 2016 року проведена повідомна реєстрація колективних договорів, змін і доповнень до них  згідно Переліку.

Станом на 01.01.2016 року зареєстровано 292 підприємств із загальною кількістю 24,5 тис. робітників (9 підприємств перереєстровано із зони АТО, із загальною кількістю 0,6 тис. робітників). Трудові  відносини урегульовані колективними договорами на 253 підприємствах, установах та організаціях, що складає 87 % від загальної кількості підприємств та які охоплюють діяльність 21,8 тис. робітників, що складає 89 % від загальної кількості працівників.

Так, за I  півріччя 2016 року пройшли повідомну реєстрацію 46 підприємства, установи та організації, з них:

  • колективних договорів – 24;
  • змін та доповнень до колективних договорів – 22;

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально