Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

У Бахмуті обговорили інвестиційні проекти

Переглядів: 1350
25.07.2016 - 13:15
У Бахмуті обговорили інвестиційні проекти

25 липня 2016 року в малому залі адміністративної будівлі Бахмутської міської ради голова обласної державної адміністрації Павло Жебрівський провів нараду з питань реалізації на території міста Бахмут інвестиційних проектів Донецької області та децентралізації.

На зустрічі були присутні: міський голова Бахмута Олексій Рева, голови сільських рад об’єднаної територіальної та начальники управлінь міської ради.

Присутні обговорили термін та джерела фінансування проектів, розроблених Бахмутською міською радою. Було підтверджено продовження реалізації за рахунок Державного фонду регіонального розвитку термомодернізації ЗОШ №5 та ЗОШ №18, завершення будівництва гуртожитків за адресами Південна 2А та Гаршина 78, придбання двух мобільних амбулаторій. Також планується за рахунок коштів Європейського Інвестиційного Банку виконати реконструкцію шкіл № 11 та 12, дитячих садків № 39 та 56.

За рахунок обласного фонду навколишнього середовища планується завершити реконструкцію очисних споруд та каналізації, провести  реконструкцію очисних споруд у селі Красне, а також реконструкцію та озеленення екологічного скверу на бульварі Металургів.

В ході зустрічі присутні голови сільських рад за підтримки міського голови Олексія Реви звернулися до Павла Жебрівського з проханням про лобіювання включення проектів, які були розроблені в сільських громадах, до програми соціально-економічного розвитку Бахмутського району.

Наприкінці зустрічі учасники наради обговорили шляхи уточнення границь міста Бахмут в рамках новоствореної об’єднаної територіальної громади та узгодили подальші кроки для завершення процедури її створення.

25 липня 2016 року голова обласної державної адміністрації Павло Жебрівський провів нараду з питань реалізації на території міста Бахмут інвестиційних проектів Донецької області та децентралізації.25 липня 2016 року голова обласної державної адміністрації Павло Жебрівський провів нараду з питань реалізації на території міста Бахмут інвестиційних проектів Донецької області та децентралізації.25 липня 2016 року голова обласної державної адміністрації Павло Жебрівський провів нараду з питань реалізації на території міста Бахмут інвестиційних проектів Донецької області та децентралізації.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально