Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

«Кухонне питання» у дитсадку №47 «Оленка» вирішено завдяки участі у міні-гранті

Переглядів: 973
15.08.2016 - 09:00
«Кухонне питання» у дитсадку №47 «Оленка» вирішено завдяки участі у міні-гранті

Щороку колектив дошкільного навчального закладу ясел-садка №47 «Оленка» докладає чимало зусиль для того, щоб садочок був комфортним, затишним і приємним для дітей.

Сучасний дошкільний навчальний заклад – це місце, де дитина має здобувати досвід широкої емоційно-практичної взаємодії з дорослими та однолітками у найбільш значущих для її розвитку сферах. А для забезпечення якісного харчування дітей в ДНЗ важливим є створення належних умов на харчоблоці.

Саме тому ініціативна група працівників та батьків дитячого садка вирішили взяти участь та вибороли перемогу в конкурсі міні-грантів Бахмутської міської ради з проектом «Кухонне питання». Протягом липня і був реалізований цей проект та зроблений довгоочікуваний капітальний ремонт харчоблоку дитсадка. Відрадно, що сьогодні у вирішенні цього питання взяли участь небайдужі люди. Завдяки фінансовій підтримці приватного підприємця міста Чернухи Олександра, допомозі батьків та робітників дитячого садка харчоблок дошкільного навчального закладу придбав сучасний вигляд: проведено заміну керамічної плитки на стінах харчоблоку, ванни і мийок для миття посуду, овочів, установлено витяжку над електросковородою, замінені вхідні двері на харчоблок, поновлена каналізаційна система.

Робітникам харчоблоку буде приємно працювати в оновленому приміщенні, яке відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам. Вони обіцяють ще смачніше годувати малюків.

Колектив дошкільного закладу «Оленка» щиро дякує всім за допомогу і зичить миру, злагоди та добра!

Щороку колектив дошкільного навчального закладу ясел-садка №47 «Оленка» докладає чимало зусиль для того, щоб садочок був комфортним, затишним і приємним для дітей.Щороку колектив дошкільного навчального закладу ясел-садка №47 «Оленка» докладає чимало зусиль для того, щоб садочок був комфортним, затишним і приємним для дітей.

Пошук

Анонс

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально