Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Запрошення до участі у Конкурсі (ОСББ «Горьковський»)

Переглядів: 974
01.09.2016 - 10:57
Запрошення до участі у Конкурсі (ОСББ «Горьковський»)

Організація громади Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Горьковський» та Програма розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3» цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у мережах Мікропроекту: Капітальний ремонт даху та утеплення фасаду будинку» багатоквартирного житлового будинку № 45 по вул. Горького м. Бахмут, Донецької області.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонту-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Конкурсну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Донецька область, місто Бахмут, вул. Горького, будинок 45.

Пропозиції повинні залишатися чинними продовж 60(шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж до 12-00, 07.09.2016 року, після чого вони будуть розкриті 07.09.2016 року в 13-00 в приміщені Бахмутської міської ради у присутності наявних учасників конкурсу. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою,зазначеною вище або за телефоном 050-789-14-40. Голова правління ОСББ «Горьковський» Колесник Людмила Миколаївна.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально