Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва радо приймає до складу талановитих дівчат та хлопців

Переглядів: 1601
19.09.2016 - 13:08
Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва радо приймає до складу талановитих дівчат та хлопців

Прекрасного суботнього осіннього дня свої двері для учнів шкіл міста привітно відкрив Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва.

День відкритих дверей дозволив усім бажаючим краще познайомитися з творчим процесом у гуртках: розглянути роботи вихованців, побачити яскраві виступи юних артистів та самим відчути себе у цій ролі.
У Центрі працює багато різноманітних гуртків за напрямками: художньо-естетичний, декоративно-прикладний, музично-театральний, вокальний, гурток журналістики, психології, історичний. Тому кожен з тих, хто прийшов, зміг знайти заняття по душі та за віком. Для найменших дітлахів на базі МЦДЮ працює школа раннього розвитку «Ліра», де малюки від 3 до 6 років проходять підготовку до школи, навчаючись граматиці, математиці, хореографії, образотворчому мистецтву та англійській мові.
Усі присутні змогли прийняти участь у майстер-класах, поспілкуватися з педагогами, вихованцями гуртків та зробити свій вибір.
Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва завжди радий прийняти у свою велику дружню творчу родину талановитих дівчат та хлопців.

Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва радо приймає до складу талановитих дівчат та хлопцівБахмутський міський Центр дітей та юнацтва радо приймає до складу талановитих дівчат та хлопцівБахмутський міський Центр дітей та юнацтва радо приймає до складу талановитих дівчат та хлопцівБахмутський міський Центр дітей та юнацтва радо приймає до складу талановитих дівчат та хлопцівБахмутський міський Центр дітей та юнацтва радо приймає до складу талановитих дівчат та хлопців

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально