Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 29 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

«Самчиківський розпис»

Переглядів: 1698
21.09.2016 - 13:37
«Самчиківський розпис»

Культурно-мистецька акція «Самчиківський розпис» за підтримкою Міністерства культури України, яка розпочалась ще в 2015 році, відбулась і в місті Бахмут. 20 вересня 2016 року в конференц-залі Бахмутського краєзнавчого музею відкрилася виставка «Самчиківський розпис», яка була привезена з Хмельницької області та супроводжувалася майстер-класом, який проводили члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України Михайло Юзвук та Сергій Касьянов.

Учні та викладачі художнього відділення Школи мистецтв міста Бахмута познайомилися з історією виникнення, основними елементами та кольорами самобутнього Самчиківського розпису.

Діти з цікавістю слухали виступи майстрів народного мистецтва України, викладачів Самчиківської художньої школи С. Касьянова та Ю. Юзвука та під їх керівництвом з задоволенням створювали свої Подільські орнаменти.

Ця мистецька акція ще раз продемонструвала яка багата і різноманітна культурна спадщина нашої України і як швидко знаходять спільну мову художники з різних її регіонів, коли вони говорять мовою фарб і кольорів.

Виставка триватиме до кінця жовтня.

Запрошуємо Всіх бажаючих.

«Самчиківський розпис»«Самчиківський розпис»«Самчиківський розпис»«Самчиківський розпис»«Самчиківський розпис»«Самчиківський розпис»«Самчиківський розпис»«Самчиківський розпис»«Самчиківський розпис»«Самчиківський розпис»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально