Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Двері КП «Бахмутелектротранс» відкриті для бажаючих працювати

Переглядів: 2320
27.09.2016 - 13:50
Двері КП «Бахмутелектротранс» відкриті для бажаючих працювати

Інформативно та цікаво пройшов 27 вересня 2016 року «День відкритих дверей на виробництві» Комунального підприємства «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС». Захід відвідали 20 безробітних, зареєстрованих в Артемівському міському центрі зайнятості, серед яких 11 осіб потребують додаткових гарантій зайнятості, в їх числі: 3 інваліди та 1 учасник АТО.

У Комунального підприємства «Бахмутелектротранс» з Артемівським міським центром зайнятості налагоджені тісні партнерські стосунки. Під постійною увагою фахівців центру зайнятості знаходяться кадрові потреби підприємства, надаються консультативні послуги, з метою оперативного та ефективного укомплектування вакансій і працевлаштування незайнятого населення організовуються інформаційно-консультаційні заходи різного формату за участю представників підприємства та шукачів роботи. Протягом поточного періоду 2016 року на підприємство КП «Бахмутелектротранс»  за сприяння центру зайнятості   працевлаштовані  слюсарі-сантехніки, слюсарі-електрики, водії тролейбусів, кондуктори, бухгалтери, інженерні працівники та робітники інших професій,   всього  -  24 особи, які перебували на обліку.

«День відкритих дверей на виробництві» відкрила головний інженер підприємства Ганна Кобізєва.  Вона провела екскурсію по території підприємства та розповіла про його діяльність, познайомила учасників заходу із виробничим процесом, роботою підрозділів підприємства, змістом професій, які затребувані на підприємстві сьогодні та  будуть потрібні в перспективі. На підприємстві сьогодні працюють 207 робітників. Оскільки КП «Бахмутелектротранс» є підприємством  з підвищеним рівнем небезпеки, додаткову безпеку праці забезпечує технічний клас з охорони праці та безпеки руху, який  діє на  підприємстві на постійній основі.

Докладніше про особливості роботи окремих підрозділів підприємства розповіла Ірина Голуб, яка очолює кадрову службу підприємства вже багато років. Кадри для КП «Бахмутэлектротранс» сьогодні готують ДНЗ «Артемівський центр професійно-технічної освіти», індустріальний технікум ДонНТУ в м. Бахмут та Харківське Депо № 2, де і сьогодні 4 безробітних оволодівають професією «водій тролейбуса» і по закінченні  навчання прийдуть працювати в КП «Бахмутелектротранс». Всі претенденти на працевлаштування проходять серйозний  медичний огляд  у м. Краматорську та отримують допуск до роботи на електротранспорті, - це є однією з умов працевлаштування на підприємство. 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Артемівського міського центру зайнятості Роман Коновал  повідомив учасникам заходу про сучасну ситуацію на ринку праці, про різні напрямки та форми співпраці з роботодавцями, сучасні інноваційні напрацювання, які впроваджені в роботу службою зайнятості Донецької області і вже стали досить популярними серед роботодавців та населення: такі, як відеорезюме, відеовакансія, відеопрезентація роботодавця, онлайн-співбесіда за допомогою ІТ-технологій.  Презентував послуги, які надає служба зайнятості шукачам роботи та роботодавцям, і які стають у нагоді роботодавцям, як додатковий фінансовий стимул щодо створення  нових робочих місць та працевлаштування на них зареєстрованих безробітних. 

Безробітні, що брали участь у заході, виявили зацікавленість організацією виробництва та можливістю в подальшому працевлаштуватися на підприємство, задавали багато питань.    

По закінченні заходу відбувся обмін телефонами, узгоджена індивідуальна зустріч з зацікавленими особами для вирішення питання їх перспективного працевлаштування на підприємство  за умови наявності позитивного медичного висновку. 1 безробітний пройшовши співбесіду з роботодавцем направлений на медичний огляд, за умови проходження якого зможе отримати постійну роботу водія тролейбуса.

Інформативно та цікаво пройшов 27 вересня 2016 року «День відкритих дверей на виробництві» Комунального підприємства «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально