Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

На нараді завідувачів дошкільних закладів обговорювались пріоритети діяльності в новому 2016-2017 навчальному році

Переглядів: 996
30.09.2016 - 08:03
На нараді завідувачів дошкільних закладів обговорювались пріоритети діяльності в новому 2016-2017 навчальному році

У конференц-залі Управління освіти відбулась нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів, де обговорювались питання організованого початку нового 2016-2017 навчального року в дошкільних навчальних закладах.

Головним питанням зустрічі було створення життєвого простору для забезпечення рівного доступу дітей до дошкільної освіти у новому 2016-2017 навчальному році за результатами взаємоперевірки керівників дошкільних установ. Під час аналізу даного питання, який здійснила головний спеціаліст з питань дошкільної освіти Тетяна Коломак, були розглянуті аспекти управлінського супроводу, методичного забезпечення, створення розвивального середовища, безпечних умов життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, організації харчування дошкільників і дотримання санітарно-гігієнічного стану приміщень в дитячих садках, надані конкретні рекомендації щодо усунення виявлених недоліків та подальшої роботи.

Спеціаліст І категорії з питань дошкільної освіти Вікторія Рязанцева проаналізувала стан профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку за підсумками проведення місячника «Увага! Діти на дорозі!», визначила дієві шляхи підвищення ефективності даної роботи в умовах дошкільної установи.

Про стан психологічного супроводу літнього оздоровлення в дошкільних закладах доповіла завідувач центру практичної психології та соціальної роботи Вікторія Головко, де були висвітлені як здобутки практичних психологів, педагогічних колективів, так і суттєві недоліки в їх роботі.

У ході наради завідувачам дошкільних установ були надані рекомендації  щодо оформлення документації та звітування про благодійні внески батьків.

Вікторія Рязанцева ознайомила присутніх з наказами Управління освіти, виданими з обговорюваних питань, а також довела до відома учасників заходу план роботи Управління освіти на жовтень 2016 року.

Наприкінці зустрічі Тетяна Коломак привітала керівників дитячих установ з Днем Дошкілля, Днем вчителя, побажала їм невичерпної енергії, добробуту та натхнення, нових професійних досягнень та глибокої поваги оточуючих.

На нараді завідувачів дошкільних закладів обговорювались пріоритети діяльності в новому 2016-2017 навчальному роціНа нараді завідувачів дошкільних закладів обговорювались пріоритети діяльності в новому 2016-2017 навчальному роціНа нараді завідувачів дошкільних закладів обговорювались пріоритети діяльності в новому 2016-2017 навчальному роціНа нараді завідувачів дошкільних закладів обговорювались пріоритети діяльності в новому 2016-2017 навчальному році

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально