Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Увага! Намір зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

Переглядів: 1407
10 Жовтень, 2016 - 16:21
Увага! Намір зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

ПОВІДОМЛЕННЯ КП “БАХМУТ-ВОДА”

про надання до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП) заяви щодо здійснення у 2017 році зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого водопостачання та водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем).

Згідно п.1.9 Постанови НКРЕКП №302 від 10.03.2016р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» , для встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ліцензіат подає НКРЕКП в строк до 10 серпня кожного року у друкованому і електронному вигляді заяву та розрахунки тарифів за встановленими формами з підтвердними матеріалами і документами, що використовувались для розрахунків.

 На виконання даної норми Постанови НКРЕКП, КП «БАХМУТ-ВОДА» здійснило розрахунки тарифів на 2017 рік та направило заяву згідно встановленої форми з підтвердними матеріалами і документами, що використовувались для розрахунків, до НКРЕКП.

Згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012р. «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» КП «БАХМУТ-ВОДА» інформує споживачів про надання заяви щодо наміру здійснити зміну у 2017 році діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення ( з використанням внутрішньобудинкових систем).

Діючі в даний час тарифи на послуги централізованого водопостачання і водовідведення були встановлені НКРЕКП Постановою №1284 від 21.07.2016р. і діють з 01 вересня 2016р.  та становлять:

 

Централізоване водопостачання

Централізоване водовідведення, споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Централізоване водовідведення, споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Грн/м3 без ПДВ

10,56

5,07

6,66

Грн/м3 з ПДВ

12,672

6,084

7,992

Діючі в даний час тарифи на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  були встановлені НКРЕКП Постановою №1285 від 21.07.2016р. і діють з 01 вересня 2016р. та становлять:

 

Централізоване постачання холодної води

Централізоване водовідведення

Грн/м3 без ПДВ

11,183

7,04

Грн/м3 з ПДВ

13,42

8,45

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства. За підсумками роботи підприємства за 8 місяців 2016 року рівень відшкодування затвердженим тарифом собівартості централізованого водопостачання склав 68,9%, централізованого водовідведення – 82,1%.

Підвищення тарифів пов’язано з постійним зростанням вартості складових витрат економічно обґрунтованої собівартості послуг, які і формують структуру тарифів. В умовах постійного зростання складових тарифів, зокрема вартості електричної енергії, паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів, податків, мінімальної заробітної плати, виникає невідповідність діючих тарифів фактичним витратам з виробництва та надання послуг.

КП «БАХМУТ-ВОДА» здійснило розрахунки економічно обґрунтованих витрат на 2017 рік на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) з урахуванням зростання основних складових тарифів в порівнянні до діючих, а саме:

  • збільшення вартості електроенергії на 24,1%
  • збільшення цін на матеріали на 24,7%
  • збільшення цін на паливно-енергетичні ресурси на 40%
  • збільшення мінімальної заробітної плати на 2017 рік на 21,5%
  • збільшення цін на послуги сторонніх організацій (держстандарт, підкачування води, вивіз сміття, обслуговування комп’ютерної техніки, ремонт та обслуговування автотранспорту тощо) на 32,7%.

Про хід розгляду Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг наданих розрахунків тарифів на 2017 рік буде повідомлено додатково.

Зауваження та пропозиції надсилати протягом 15 календарних днів за адресою:
84500 м. Бахмут вул. Корсунського,1   

e-mail: bahmut-voda@yandex.ua


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально