Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 28 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

«Мужності й геройства свято»

Переглядів: 630
13.10.2016 - 11:11
«Мужності й геройства свято»

13 жовтня в Артемівському педагогічному училищі студенти ІІІ та ІV курсів музичного відділення підготували і провели відкриту виховну годину, присвячену Дню захисників України «Мужності й геройства свято».

На цей захід були запрошені воїни АТО з добровільного полку «Дніпро-1»: Вдовенко В.О., Черний Б.Б., Мартиненко С.В., Берняк Р.П. та одна жінка – медсестра – Солодовникова Н.О.

Шановних гостей студенти привітали віршами та піснями, відеопривітання дітей з дитячого садка №25. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять славних синів України.

Тепла бесіда відбулася між гостями, студентами та викладачами. Студенти дошкільного відділення зробили і подарували воїнам АТО браслети-обереги, в яких закладена частинка любові та поваги до захисників України.

Цей захід сприяв вихованню національно-патріотичної свідомості підростаючого покоління та вшановував славний подвиг захисників Батьківщини.

13 жовтня в Артемівському педагогічному училищі студенти ІІІ та ІV курсів музичного відділення підготували і провели відкриту виховну годину, присвячену Дню захисників України «Мужності й геройства свято». 13 жовтня в Артемівському педагогічному училищі студенти ІІІ та ІV курсів музичного відділення підготували і провели відкриту виховну годину, присвячену Дню захисників України «Мужності й геройства свято». 13 жовтня в Артемівському педагогічному училищі студенти ІІІ та ІV курсів музичного відділення підготували і провели відкриту виховну годину, присвячену Дню захисників України «Мужності й геройства свято». 13 жовтня в Артемівському педагогічному училищі студенти ІІІ та ІV курсів музичного відділення підготували і провели відкриту виховну годину, присвячену Дню захисників України «Мужності й геройства свято». 13 жовтня в Артемівському педагогічному училищі студенти ІІІ та ІV курсів музичного відділення підготували і провели відкриту виховну годину, присвячену Дню захисників України «Мужності й геройства свято». 13 жовтня в Артемівському педагогічному училищі студенти ІІІ та ІV курсів музичного відділення підготували і провели відкриту виховну годину, присвячену Дню захисників України «Мужності й геройства свято». 13 жовтня в Артемівському педагогічному училищі студенти ІІІ та ІV курсів музичного відділення підготували і провели відкриту виховну годину, присвячену Дню захисників України «Мужності й геройства свято».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально