Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Свято духовних традицій

Переглядів: 864
13 Жовтень, 2016 - 14:50
Свято духовних традицій

12 жовтня 2016 року на свято духовних традицій «Ти оповий нас Покровом білим і під опіку візьми Вкраїну» до міської бібліотеки для дітей завітало багато гостей. Це і ансамбль «Благовіст» Школи мистецтв міста Бахмут (керівник Уралова Л.К.), і хор храму Іоанна Златоуста (керівник Діаковська Ю.М.), а також вчителі та бібліотекарі з загальноосвітніх шкіл № 1 та № 11.

Завідуюча бібліотекою привітала всіх присутніх з прийдешніми святами: Днем захисника України, Днем українського козацтва і Покровом Пресвятої Богородиці. Викладачі музичного відділення Школи мистецтв розповіли дітям про традиції, звичаї і обряди свята Покрова. Розповідь супроводжувалася духовним співом. У виконанні ансамблю та церковного хору пролунали музичні твори: «Милосердя двері» (Ковальджі В.), «Утоли моя печалі» (Денісова І.), «Богородице, Діво, радуйся!» (Ланге Г.) та інші. Чарівний спів наповнив душі і серця присутніх світлом і добротою.

Свято дало можливість дітям і дорослим доторкнутися до культурних надбань, поговорити про милосердя і добро до людей, вшанувати захисників України.

12 жовтня 2016 року на свято духовних традицій «Ти оповий нас Покровом білим і під опіку візьми Вкраїну» до міської бібліотеки для дітей завітало багато гостей. 12 жовтня 2016 року на свято духовних традицій «Ти оповий нас Покровом білим і під опіку візьми Вкраїну» до міської бібліотеки для дітей завітало багато гостей. 12 жовтня 2016 року на свято духовних традицій «Ти оповий нас Покровом білим і під опіку візьми Вкраїну» до міської бібліотеки для дітей завітало багато гостей. 12 жовтня 2016 року на свято духовних традицій «Ти оповий нас Покровом білим і під опіку візьми Вкраїну» до міської бібліотеки для дітей завітало багато гостей. 12 жовтня 2016 року на свято духовних традицій «Ти оповий нас Покровом білим і під опіку візьми Вкраїну» до міської бібліотеки для дітей завітало багато гостей. 12 жовтня 2016 року на свято духовних традицій «Ти оповий нас Покровом білим і під опіку візьми Вкраїну» до міської бібліотеки для дітей завітало багато гостей. 12 жовтня 2016 року на свято духовних традицій «Ти оповий нас Покровом білим і під опіку візьми Вкраїну» до міської бібліотеки для дітей завітало багато гостей.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально