Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 128 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

День козацтва в дитячому садку №40 «Посмішка»

Переглядів: 569
18 Жовтень, 2016 - 10:27
День козацтва в дитячому садку №40 «Посмішка»

Напередодні Дня козацтва педагоги та вихованці дошкільного закладу №40 «Посмішка» зібралися разом у музичній залі закладу, яка перетворилась на справжнісіньку «Маленьку Хортицю», щоб вшанувати давні козацькі традиції та звичаї славетних козаків, які так цікаві маленькім сучасним козачатам.

В наші дні слово «Хортиця» асоціюється з лицарством і відвагою могутніх та вольових козаків, які збиралися в колі – «хорті» для виявлення найсильніших. Тому, організований козацький турнір відбувався за славетними традиціями, мав стилізований антураж у вигляді побуту козаків. Упродовж турніру діти мали змогу пограти в українські народні ігри, послухати народні пісні у виконанні гуртка «Кришталевий голосок». Особливо яскравим моментом став виступ вихованців патріотично-спортивного гуртка «Хорт», які тільки розпочали знайомство з новим видом спорту, проте вміло демонстрували «козацькі вправи» на витривалість, розвиток м’язів та самострахування.

Хай живе та славиться історія українського козацтва, хай зростають здоровими наші маленькі доблесні козачата!

День козацтва в дитячому садку №40 «Посмішка»День козацтва в дитячому садку №40 «Посмішка»День козацтва в дитячому садку №40 «Посмішка»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально