Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 3 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Педагоги Бахмута – учасники зональної педагогічної майстерні

Переглядів: 1437
18.10.2016 - 13:20
Педагоги Бахмута – учасники зональної педагогічної майстерні

Завідувач дошкільного навчального закладу ясел-садка №39 «Кульбабка» Тетяна Мотичкіна як представник Управління освіти Бахмутської міської ради від дошкільної освіти взяла участь у зональній педагогічній майстерні «Науково-методичний супровід розвитку особистості в освітньому просторі: якісна освіта та її психологічна підтримка», яка відбулася у м. Краматорську.

Учасників майстерні на початку зустрічі привітали переможці І міського Краматорського фестивалю дитячої творчості «З Україною в серці». Під час пленарного засідання виступила Валентина Поуль, завідувач кафедри дошкільної, початкової освіти та розвитку особистості Донецького облІППО, зробивши акценти на правильному виборі педагогами інновацій в роботі з дітьми. Олексій Заріцький, завідувач відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького облІППО, звернув увагу на безперервний психолого-педагогічний супровід дітей в освітніх закладах. Денис Малєєв, завідувач відділу організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості Донецького облІППО, зупинився на психолого-педагогічних умовах проектування розвивальних програм для обдарованих учнів.

Після пленарного засідання слухачі були поділені на 6 секцій. Завідувач ДНЗ №39 Тетяна Мотичкіна ділилася досвідом роботи на тему «Зустрічі з воїнами ЗСУ як новий напрямок морального виховання дошкільників», презентувала практичний посібник для дітей 5-6 років «Розвивайко-українознайко». Під час секції для педагогів-дошкільників були презентовані такі інновації, як SoulScreen (арт-терапевтичний напрямок), мультибус, екотанцпластика, фітнес-данс, скалодром та ін.

Усі учасники зональної педагогічної майстерні отримали багато позитивних емоцій та натхнення в подальшій роботі в своїх навчальних закладах.

Завідувач дошкільного навчального закладу ясел-садка №39 «Кульбабка» взяла участь у зональній педагогічній майстерні «Науково-методичний супровід розвитку особистості в освітньому просторі: якісна освіта та її психологічна підтримка»Завідувач дошкільного навчального закладу ясел-садка №39 «Кульбабка» взяла участь у зональній педагогічній майстерні «Науково-методичний супровід розвитку особистості в освітньому просторі: якісна освіта та її психологічна підтримка»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально