Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Спартакіада серед навчальних закладів

Переглядів: 1472
18.10.2016 - 13:36
Спартакіада серед навчальних закладів

3-12 жовтня у м. Бахмут, на стадіоні «Металург»  пройшли змагання з міні-футболу, у програмі міської спартакіади серед навчальних закладів, присвячені Дню Захисника України.

В запеклій боротьбі найкращими стали:

 • 1 місце – АПед.У
 • 2 місце -  АКТИ
 • 3 місце -  АІТ;

Чемпіони та призери були нагороджені грамотами Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

Вітаємо переможців та призерів та бажаємо нових перемог!

3-12 жовтня у м. Бахмут, на стадіоні «Металург» пройшли змагання з міні-футболу, у програмі міської спартакіади серед навчальних закладів, присвячені Дню Захисника України.3-12 жовтня у м. Бахмут, на стадіоні «Металург» пройшли змагання з міні-футболу, у програмі міської спартакіади серед навчальних закладів, присвячені Дню Захисника України.3-12 жовтня у м. Бахмут, на стадіоні «Металург» пройшли змагання з міні-футболу, у програмі міської спартакіади серед навчальних закладів, присвячені Дню Захисника України.3-12 жовтня у м. Бахмут, на стадіоні «Металург» пройшли змагання з міні-футболу, у програмі міської спартакіади серед навчальних закладів, присвячені Дню Захисника України.3-12 жовтня у м. Бахмут, на стадіоні «Металург» пройшли змагання з міні-футболу, у програмі міської спартакіади серед навчальних закладів, присвячені Дню Захисника України.3-12 жовтня у м. Бахмут, на стадіоні «Металург» пройшли змагання з міні-футболу, у програмі міської спартакіади серед навчальних закладів, присвячені Дню Захисника України.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально