Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

За матеріалами фіскальної служби Донеччини порушено кримінальних проваджень на суму понад 565 млн. гривень

Переглядів: 1700
24.10.2016 - 11:31
За матеріалами фіскальної служби Донеччини порушено кримінальних проваджень на суму понад 565 млн. гривень

За результатами дослідження діяльності суб`єктів господарювання Донецької області управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Донецькій області,  за дев’ять місяців 2016 року підготовлено 75 матеріалів. Усі матеріали передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України (ККУ).

В результаті розгляду правоохоронними органами матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, складених управлінням, 17 матеріалів було приєднано до кримінальних проваджень та 24 кримінальних проваджень (у т.ч. за вересень 2016 року - 3 кримінальних провадження) обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) на суму 565,6 млн. грн., у тому числі  одне – за ст. 209 Кримінального кодексу України «легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом» на суму 0,9 млн. гривень.

З 75 підготовлених матеріалів 47 складено стосовно порушень у сфері державних закупівель. За зазначеними матеріалами в ЄРДР обліковано 10 кримінальних проваджень на суму збитків 60,4 млн. гривень.

Фіскальною службою Донецької області  з метою недопущення використання коштів з бюджету поза правовим полем продовжують вживатися заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб, які здійснюють фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально