Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

На нараді керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів обговорено актуальні питання розвитку освіти

Переглядів: 1810
04.11.2016 - 13:17
На нараді керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів обговорено актуальні питання розвитку освіти

Відповідно до плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під головуванням начальника Марини Рубцової.

Засідання було розпочато у незвичному форматі, оскільки перед директорами виступили представники делегацій педагогів та учнів, які відвідали Вільнюс у рамках українсько-литовського проекту «На шляху до змін». Вони представили фотозвіт про подорож до Литви, участь у Міжнародній конференції «Трансформація освіти. На шляху до миру та соціальних змін в Україні», яка відбулась у м. Києві.

На порядок денний було винесено питання про стан будівель та інженерних мереж закладів освіти та їх готовність до експлуатації в осінньо-зимовий період. З означеного питання перед керівниками виступила заступник начальника Алла Таранник, яка надала інформацію щодо виконаних ремонтних робіт у загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах у поточному році і запланованих на 2017 рік. Повідомила про стан матеріально-технічної підготовки приміщень до роботи в осінньо-зимовий період. Відмічено значне покращення фінансування галузі в останні роки, що має позитивний вплив на матеріально-технічне оснащення закладів освіти.

Олена Доля, головний спеціаліст Управління освіти, ознайомила присутніх з результатами перевірки рівня управлінської діяльності керівників закладів щодо проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку на мікрорайоні, в т.ч. з особливими освітніми потребами, з інвалідністю. На виконання всеобучу в ЗНЗ було проведено ряд заходів: тематичний місячник всеобучу, здійснювався облік дітей і підлітків шкільного віку по мікрорайону, проведена перевірка працевлаштування випускників 9-х, 11-х класів. Відмічено, що у порівнянні з минулим роком контингент дітей шкільного віку на мікрорайонах збільшився на 392 дитини. Із загальної кількості дітей від 6 до 18 років 355 дітей мають вади розумового або фізичного розвитку, що на 59 дітей більше, ніж у минулому році. Директорам шкіл рекомендовано постійно тримати на контролі питання відвідування учнями начальних занять, руху учнів та охоплення загальною середньою освітою дітей і підлітків шкільного віку на мікрорайоні; продовжити організацію та проведення шкільних ПМПК як органу, який колегіально вирішує ситуації учнів, які потребують підсиленої педагогічної уваги.

Про ефективність діяльності шкільних методичних рад, в т. ч. щодо вивчення, узагальнення та використання передового педагогічного досвіду педагогів доповіла завідувач міського методичного кабінету Ніла Лисюк. За результатами тематичної перевірки шкіл №№ 7, 10, 24, 11 зазначена робота потребує підвищення відповідного рівні. Керівникам закладів рекомендовано керуватися методичними рекомендаціями облІППО щодо організації методичної роботи в школі, планувати роботу шкільних методичних рад згідно із завданнями, зазначеними у Положенні, проводити ґрунтовний аналіз роботи, після узагальнення передового педагогічного досвіду розміщувати досвід на шкільних веб-сайтах, створити картотеки, медіатеки у методичному кабінеті, бібліотеках з передовим педагогічним досвідом, що допоможе усім учителям, в т. ч. молодим спеціалістам, отримати доступ до необхідної інформації.

Директор Бахмутської загальноосвітньої школи №2 Ольга Біленко надала звіт по виконанню рекомендацій атестаційної експертизи за підсумками державної атестації закладу, яка проводилася у 2015-2016 н. р.

За підсумками наради прийняті відповідні рішення з кожного питання, які взяті на контроль для забезпечення виконання.

Відповідно до плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під головуванням начальника Марини Рубцової.Відповідно до плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під головуванням начальника Марини Рубцової.Відповідно до плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під головуванням начальника Марини Рубцової.Відповідно до плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під головуванням начальника Марини Рубцової.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально