Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Першість міста з плавання серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями

Переглядів: 1451
15.11.2016 - 12:47
Першість міста з плавання серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями

Напередодні Дня інвалідів, відповідно до планів Управління з питань фізичної культури та спорту, в Бахмуті були проведені міські змагання серед спортсменів з обмеженими можливостями (слух, зір, ОДА).

9 листопада на базі дитячо-юнацького клубу «Дельфін» проходили змагання - першість міста з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями, на дистанції 25 та 50 м. Метою заходу було оздоровлення, поліпшення фізичного та емоційного стану, а також спортивне вдосконалення усіх учасників заходу. Популяризація та залучення інвалідів до фізкультурно - реабілітаційних занять та спорту.
У змаганнях взяли участь представники  УТОС, УТОГ та товариства «Надія» Чемпіонами та призерами за підсумками змагань стали: Татьяна Замелюхина, Валентина Канавина, Светлана Романенко, Анна Фомина, Алла Саржевская, Алина Кухарчук, Марина Евченко, Наталья Третьяченко, Александр Мирошниченко, Юрий Черный, Николай Стрельцов, Вадим Кривобоков, Вадим Евченко, Максим Дунайцев,
Переможці та призери були нагороджені грамотами Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.
Вітаємо усіх учасників змагань та бажаємо нових перемог!

Першість міста з плавання серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостямиПершість міста з плавання серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально