Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 95 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації

Переглядів: 2926
16.11.2016 - 14:53
Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації

У межах відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації в Артемівському педагогічному училищі 15 листопада була проведена бесіда заступника начальника відділу «Бахмутського бюро правової допомоги» Краматорського МУ з надання  БВПД Балатюк О.Л. зі студентами 11 групи дошкільного відділення.

Мета бесіди – розповісти студентській молоді, що 18 листопада європейська спільнота відзначає Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.
Балатюк О.Л. продемонструвала мультимедійну презентацію про види сексуального насильства та сексуальну експлуатацію, ознайомила з нормативно-правовими актами, що регулюють захист дітей від цих фактів. Студентам були запропоновані приклади з життя та моделювання поведінки щодо запобігання  проявів сексуального насильства. Вийшов відвертий діалог з молоддю. Наприкінці бесіди усі присутні переглянули соціальній ролик про запобігання даної проблеми та ознайомилися зі своїми правами та можливостями.

Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатаціїЄвропейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатаціїЄвропейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатаціїЄвропейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально