Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 60 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

ІІ етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Переглядів: 826
29 Листопад, 2016 - 14:18
ІІ етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

27 листопада 2016 року на базі Бахмутської школи №7 відбувся ІІ (міський) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, участь у якому взяли близько 100 юних знавців мови з усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста Бахмута, Соледара та Часів-Яра.

Учні школи №7 гостинно привітали учасників конкурсу, зачитавши поезії та заспівавши пісень, та побажали їм наснаги та успіхів!

Із теплими словами до учнів-конкурсантів звернулася голова журі конкурсу, керівник міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, учитель Бахмутської школи №5 Тетяна Донченко, яка підкреслила той факт, що саме мова є джерелом єднання, духовності та культури!

Неповторна позитивна аура, створена на конкурсі, стала для учасників та журі джерелом творчого натхнення та надала наснаги у виконанні завдань!

27 листопада 2016 року на базі Бахмутської школи №7 відбувся ІІ (міський) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика27 листопада 2016 року на базі Бахмутської школи №7 відбувся ІІ (міський) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика27 листопада 2016 року на базі Бахмутської школи №7 відбувся ІІ (міський) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика27 листопада 2016 року на базі Бахмутської школи №7 відбувся ІІ (міський) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально