Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 82 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Світом Миколай мандрує

Переглядів: 1728
21.12.2016 - 08:08
Світом Миколай мандрує

Одне з найулюбленіших зимових свят, день святого Миколая Угодника, вже давно відзначають не тільки віруючі люди.

Діти Бахмутської школи №9 особливо серйозно готуються до цього свята, адже знають, що у кожного з них вчителі, батьки і поважні гості запитають про ті добрі вчинки, які вони зробили, щоб заслужити подарунок на свято. 

Від самого ранку у школі панувала святкова атмосфера: коридори і класні кімнати гарно прикрашені, учні і вчителі одягнені у святковий одяг, усі з радістю розповідали про подарунки, знайдені вранці під подушкою, та очікували на початок святкового дійства. У холі по-домашньому затишно: встановлено ялинку, прикрашено камін, святий куток. По завершенні уроків всі зібралися на справжній спектакль «Світом Миколай мандрує», під час якого діти більше дізналися про історію цього свята, його традиції, вчилися бути добрими і чесними. Вірші, пісні і танці, вивчені до Дня Святого Миколая, збагатили внутрішній світ вихованців.

Щороку у цей день до шкільної родини приходять друзі: настоятель Свято-Георгіївського храму священик Олексій Польченко, депутат міської ради Микола Калєватих, голова комітету мікрорайону «Ступки» Тетяна Мороз, приватні підприємці Тетяна Волобуєва та Володимир Ветвицький. Під час святкового дійства кожен з них знайшов найкращі слова привітання для дітвори і усіх щедро пригостили фруктами та солодощами. Гості відзначили, що такі свята не тільки розважають дітей, вони вносять у їхню свідомість розуміння того, як жити у суспільстві, якими моральними цінностями керуватися.

Заходи до Дня Святого Миколая у Бахмутській школі №9Заходи до Дня Святого Миколая у Бахмутській школі №9Заходи до Дня Святого Миколая у Бахмутській школі №9

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально