Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 48 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Двері роботодавців для фахівців своєї справи завжди відкриті!

Переглядів: 955
18.01.2017 - 08:51
Двері роботодавців для фахівців своєї справи завжди відкриті!

16 січня 2017 року за сприяння Артемівського міського центру зайнятості відбувся День відкритих дверей на швацькому виробництві, організованому Фізичною особою – підприємцем Картавою Оленою, до якого були залучені та взяли участь 8 осіб з числа зареєстрованих безробітних, які володіють професією «швачка», одна із запрошених зацікавилася пропозицією роботодавця та погодилась випробувати свої професійні здібності на запропонованій вакансії.

Діяльність підприємця пов’язана із обслуговування мешканців міста по ремонту та пошиву одягу, постільної білизни тощо, тобто має неабияку соціальну значущість та користується сталим попитом на ринку послуг, що є важливим компонентом відтворення економічного потенціалу регіону та водночас передумовою створення нових робочих місць.
Відкрила ярмарок директор Артемівського міського центру зайнятості Ірина Лещенко. Привітавши присутніх директор центру зайнятості представила потенційного роботодавця та проінформувала про поширення нових форм роботи щодо сприяння зайнятості безробітним з використанням  сучасних інновацій, зокрема щодо можливостей дистанційного навчання, зйомки відеорезюме, відео-презентацій роботодавців, відео-вакансій, проведення онлайн-співбесід з роботодавцем, тощо.
Олена Картава ознайомила присутніх із особливостями виробництва, розповіла про умови та систему оплати праці, режим роботи, продемонструвала обладнання, на якому здійснюються основні виробничі операції, повідомила про свої вимоги до персоналу.
Ринок праці є особливим середовищем, яке дуже швидко реагує на структурні економічні зміни регіону та пристосовується до них. Не останню роль в процесі його збалансування відіграє саме служба зайнятості, адже здійснюючи постійний моніторинг попиту і пропозиції на ринку праці та вивчаючи перспективні потреби роботодавців, служба зайнятості впливає на зменшення рівня безробіття та забезпечує соціально відповідальних роботодавців кваліфікованими кадрами. Тому, не випадково термін закінчення навчання групи «швачок», ініційованого Артемівським міським центром зайнятості, збігся із з’явленням попиту на таких фахівців.

Двері роботодавців для фахівців своєї справи завжди відкриті!

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально