Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 39 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Позачергове засідання виконкому Бахмутської міської ради

Переглядів: 1540
18.01.2017 - 09:00
Позачергове засідання виконкому Бахмутської міської ради

18 січня 2017  року в малій залі засідань адміністративного будинку міської ради відбулося позачергове засідання виконкому Бахмутської міської ради

Основним питанням засідання виконкому було питання надання жилих приміщень у м.Бахмут в оновленому житловому корпусі по вул. Гаршина, 78.

Рішенням виконкому Бахмутського міської ради надано житлові приміщення учасникам бойових дій, які брали участь в АТО і стоять на квартирному обліку у виконкомі.

Всі квартири розподіляються згідно з нормами і за категоріями громадян, які отримують житло ,а саме  учасники бойових дій під час АТО. Всього на квартирному обліку стояли 21 чоловік, 16 з яких отримають ордери і зможуть заселитися.

Бахмутський міський голова Олексій Рева зазначив, що в рамках Проекту, який реалізовано за рахунок коштів, які перерозподілені з непідконтрольних територій на розвиток інфраструктури Донецької області була зроблена лінія теплотраси, водогін, каналізація, благоустрій, дитячий майданчик, виконана реконструкція всієї будівлі, завдяки чому вдалося зберегти об'єкт комунальної власності та надали житло 16 сім'ям.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально