Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Олексій Рева звернувся до громади міста з проханням про допомогу жителям Авдіївки.

Переглядів: 773
2 Лютий, 2017 - 10:09
Олексій Рева звернувся до громади міста з проханням про допомогу жителям Авдіївки.

2 лютого 2017  року в малій залі засідань адміністративного будинку міської ради відбулося позачергове засідання виконкому Бахмутської міської ради.

Основним питанням засідання виконкому стало звернення Бахмутського міського голови Олексія Реви до жителів громади міста щодо гуманітарної допомоги жителям Авдіївки.

«Сьогодні усі погляди нашої країни прикуті до міста Авдіївка, тому ми звертаємось до небайдужих людей, керівників установ та підприємств міста, громадських організацій, волонтерів з проханням надати допомогу мешканцям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків», - звернувся до присутніх Олексій Рева.

Перша відправка вантажу відбудеться в суботу 04 лютого 2017 року.

В ході обговорення питань с забезпечення жителів міста Авдіївки гуманітарною допомогою міський голова також зазначив, що в коротший термін треба налагодити логістику для прийому-передачі цієї допомоги та доставки до міста призначення, а також дав вказівки для вирішення гострих питань управлінням та установам Бахмутської міської ради.

«Бахмут у любий час повинен бути готовим для прийому евакуйованих громадян, тому що чужого лиха не буває» - резюмував зібрання виконкому Олексій Рева.

Просимо всіх небайдужих громадян відгукнутися і надати посильну допомогу, яку буде передано за призначенням.

Для надання допомоги та стабілізації гуманітарної ситуації вкрай необхідні:

* Харчові набори (для швидкого приготування їжі, консервована їжа, чай, кава, цукор та інше) та дитяче харчування;

* Бутильована вода;

* Одноразовий посуд та свічки;

* Памперси для дорослих і дітей;

* Дизельне паливо, бензин.

З даного питання можна звертатися з 9.00 до 20.00 години за адресою:

вул. Сибірцева,176 (територіальний центр надання соціальних послуг), контактний телефон координатора 44-95-13, 097-541-24-58.

Бахмутчани, приєднуйтесь до допомоги! Чужої біди не буває!

Олексій Рева звернувся до громади міста з проханням про допомогу жителям Авдіївки.Олексій Рева звернувся до громади міста з проханням про допомогу жителям Авдіївки.Олексій Рева звернувся до громади міста з проханням про допомогу жителям Авдіївки.Олексій Рева звернувся до громади міста з проханням про допомогу жителям Авдіївки.Олексій Рева звернувся до громади міста з проханням про допомогу жителям Авдіївки.Олексій Рева звернувся до громади міста з проханням про допомогу жителям Авдіївки.Олексій Рева звернувся до громади міста з проханням про допомогу жителям Авдіївки.Олексій Рева звернувся до громади міста з проханням про допомогу жителям Авдіївки.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально