Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 58 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Увага! Інформація для працюючих громадян!

Переглядів: 1434
9 Лютий, 2017 - 11:06
Увага! Інформація для працюючих громадян!

Бахмутське об`єднане управління Пенсійного фонду України інформує, що згідно прийнятому 21.12.2016 року Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» за № 1801  розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2017 року складає  3200,00 грн.

Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»     № 1774VІІІ   від 6 грудня 2016 року змінено порядок виплати заробітної плати:
у статті 31  «Гарантії забезпечення мінімальної заробітної плати» Закону України "Про оплату праці" визначено, що розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.
При обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.
Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, роботодавець проводить доплату до рівня мінімальної заробітної плати, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати, але доплата до мінімальної зарплати не враховується при обчисленні страхового стажу працівника.
Положення  про виплату заробітної плати в розмірі не менше мінімальної знаходиться на контролі в Кабінеті Міністрів України. Для виконання законодавства на місцевому рівні створена робоча група з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. До складу комісії увійшли представники влади, профспілок, податкової та соціальних служб, медичних та освітянських установ.
У випадку порушення Ваших прав щодо нарахування (отримання) заробітної плати та пенсії, повідомляйте про це Міністерство соціальної політики України  по телефону гарячої лінії - 1545, Кабінет Міністрів України - по телефону 256-79-71 або Федерацію профспілок України по телефону 289-09-93.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально