Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 87 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Донеччина: з доходів мешканців області вже сплачено майже 540 мільйонів гривень

Переглядів: 1363
14.02.2017 - 12:00
Донеччина: з доходів мешканців області вже сплачено майже 540 мільйонів гривень

З початку 2017 року до зведеного бюджету країни від платників Донецької області надійшло 539,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Приріст надходжень за даним податком в порівнянні з відповідним періодом минулого року складає 44% або 164 млн гривень.

Насамперед зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб відбувається завдяки високий відповідальності роботодавців Донеччини як перед найманими працівниками в частині забезпечення державних гарантій в оплаті праці, так і перед територіальними громадами області, адже основна сума сплаченого податку, а саме 75%, залишається в розпорядженні місцевих громад  для подальшого розвитку регіону та фінансування заходів у соціальній сфері.

Так, з початку 2017 року до місцевих бюджетів області вже спрямовано понад 400 млн гривень цього податку. Крім того, до Державного бюджету України за перший місяць 2017 року надійшло понад 137 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

У зв’язку з підвищенням з 1 січня 2017 року рівня мінімальної заробітної плати до 3200 гривень, Головне управління ДФС у Донецької області закликає роботодавців і надалі сумлінно виконувати свої обов’язки перед найманими працівниками.

Одночасно повідомляємо, що з 1 січня 2017 року розпочато кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році. Податкова декларація про майновий стан та доходи, отримані громадянами у 2016 році, подається  до органів Державної фіскальної служби за місцем реєстрації громадян. З більш детальною інформацією щодо контактів та адрес Центрів обслуговування платників можна ознайомитись на офіційному субсайті ГУ ДФС у Донецькій області за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.

 

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально