Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Рекомендуємо

Урядовий портал

З початку року фіскальною службою Донеччини виявлено 5 правопорушень у сфері державних закупівель

Переглядів: 544
14 Лютий, 2017 - 14:03
З початку року фіскальною службою Донеччини виявлено 5 правопорушень у сфері державних закупівель

У січні поточного року  за результатами дослідження діяльності суб`єктів господарювання Донеччини управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Донецькій області підготовлено 5 матеріалів, з них 4 передано до підрозділів Національної поліції України та 1 матеріал передано до Управління Служби безпеки України у Донецькій області для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України.

Оскільки одним з пріоритетних напрямів роботи є виявлення правопорушень у сфері державних закупівель, усі матеріали було складено за    ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

В результаті розгляду матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, що були направлені до правоохоронних органів, у Єдиному реєстрі досудових розслідувань обліковано 1 кримінальне провадження на суму понад 35 млн гривень.

Головним управлінням ДФС у Донецькій області  з метою недопущення використання коштів з бюджету поза правовим полем продовжують вживатися заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб, які здійснюють фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально