Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Новини
25-02-2018 | У Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіно

25 лютого 2018 року, за ініціативи кінотеатру "Перемога", міжнародного продюсерського центру «Фор-Пост» та Бахмутської міської ради у Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіно з нагоди відкриття кінематографічного центру Донеччини.  На заході були присутні представники міської ради, громадський організацій, військових підрозділів, вчителі шкіл міста, історики, викладачі суспільних дисциплін, студентство, жителі та гості.

23-02-2018 | В Бахмутському міському народному домі обговорили Соціальний проект на 2018 рік

23 лютого 2018 року В Бахмутському міському народному домі відбулася презентація пріоритетних напрямків розвитку територіальної громади міста в рамках Соціального проекту 2018 року.

23-02-2018 | Україна продовжує політику реформ і готова запропонувати партнерам нові горизонти співпраці, – Володимир Гройсман на зустрічі з Главою МЗС Данії

Україна активно впроваджує зміни в різних сферах життя держави і готова запропонувати міжнародним партнерам нові горизонти й нові вектори співпраці. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Міністром закордонних справ Данії Андерсом Самуельсеном. Глава Уряду відзначив підтримку Данії у санкційній політиці проти держави-агресора і подякував за всебічне сприяння проведенню реформ в Україні.

23-02-2018 | Запроваджені в Україні зміни дозволять отримати нову якість життя, – Володимир Гройсман

Запроваджені Урядом України зміни в ключових сферах життєдіяльності держави дозволять отримати нову якість життя – від освіти й охорони здоров’я до ефективного подолання корупції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час міжнародної конференції високого рівня з питань реформ в Україні.

23-02-2018 | Відбулось засідання Координаційної ради, взаємодії КЗОЗ і соціальних служб з питань профілактики та зниження показників малюкової і материнської смертності у м. Бахмут

15.02.2018 о 14-00 в примішенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулось засідання Координаційної ради, взаємодії КЗОЗ і соціальних служб з питань профілактики та зниження показників малюкової і материнської смертності у м. Бахмут.

23-02-2018 | Відбулось засідання координаційної ради служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради

21 лютого 2018 року в конференційній залі Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради відбулось засідання координаційної ради служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, на якому було розглянуто такі питання:

23-02-2018 | Про роботу КП «БАХМУТ-ВОДА» 22.02.2018

22 лютого 2018 року підприємством КП «БАХМУТ-ВОДА» проводились ремонтні роботи за адресами: вул. Сибірцева, 176; вул. Г. Слободіна, 51; перехрестя вул. Перемоги з вул. Крайня, вул. Сибірцева з пров. 3 Садовий.

23-02-2018 | Інформація про роботу підприємств житлово-комунальної сфери на 22.02.2018

Комунальні підприємства міста Бахмута працювали в штатному режимі

22-02-2018 | Засідання фокус-групи для представників органів влади та громадських об’єднань Донецької та Луганської областей

21 лютого 2018 року в конференційному залі готелю «Бахмут», відбулося засідання фокус-групи для представників органів влади та громадських об’єднань Донецької та Луганської областей в рамках реалізації проекту «Проведення оцінки рівня зацікавленості місцевих громадських об’єднань 7 цільових громад Донецької та Луганської областях щодо подальшого включення в імплементацію процесів місцевого реформування», з метою вивчення рівня готовності громадського сектору до співпраці з органами влади.

22-02-2018 | Засідання колегії Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради

20 лютого в Бахмуті відбулося засідання колегії Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально