Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 63 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

15 лютого – День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

Переглядів: 1968
17.02.2017 - 07:26
15 лютого – День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих країнах.

Цього дня у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбулася інформаційно-виховна година «Не твоя війна» для вихованців молодшого та середнього шкільного віку. Діти дізналися, що за роки незалежності бійці Української армії захищали і захищають мир, вільне та спокійне життя людей у багатьох країнах світу: в Анголі, Боснії та Герцеговині, Лівані, Косово, Молдові, Грузії, Таджикистані, Хорватії, Ірані, Ліберії. Згадали і тих, хто віддав своє життя в суровій афганській війні. Через неї пройшло понад 150 тисяч українців, серед них були і наші земляки-бахмутчани. Після години спілкування відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів.

У кімнатах школярів «Дружба» та «Бригантина» Бахмутського МЦДЮ також відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У «Бригантині» пройшов конкурс плакатів серед вихованців старшої вікової категорії. У ході творчої роботи вони дізналися, що за роки незалежності наша держава взяла участь у багатьох миротворчих операціях задля підтримки миру та безпеки в зонах військових конфліктів.

А в кімнаті школярів «Дружба» відбулась тематична година «Війна очима солдат», яка була присвячена річниці вивода військ із Афганістану. Були запрошені гості – учасники бойових дій: майор Романенко С.В., який пройшов два роки буремного Афганістану в мотострілковому полку у місті Газні, Карабах, Кундуз; старший лейтенант Бураков С.М., учасник бойових дій в Іраку, Югославії. У дружній, теплій обстановці за чашкою чаю гості розповідали про ті роки, які випали їм на долю. Вихованці задавали питання, що їх цікавили, а запрошені з задоволенням відповідали. В їх очах спостерігалась біль, горе, сум. Пройшли роки, але не забулося те жахіття, згадували померлих в тій далекій стороні, нажаль, не всім судилося повернутися до рідних домівок. Силами вихованців кімнати школярів «Дружба» була підготовлена літературна композиція. Читалися вірші воїнів-афганців.

Зразки свідомого виконання обов’язків, які демонстрували та демонструють наші співвітчизники, відіграють неоціненну роль у вихованні нинішнього покоління, формуванні у них мотивації до сумлінного виконання обов’язку та захисту рідної Батьківщини.

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва.Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва.Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва.Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально