Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 39 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

У мові – і минуле, й майбуття, у ній народу суть, його життя

Переглядів: 814
22.02.2017 - 14:18
У мові – і минуле, й майбуття, у ній народу суть, його життя

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Сьогодні і в Бахмутській школі №2 також відбулися заходи, присвячені цьому святу. Учнями школи були підготовлені малюнки та стіннівки на тему «Рідна мова – диво калинове». У шкільній бібліотеці функціонує виставка «Моя велична українська мова». Учні початкових класів узяли участь у конкурсі знавців прислів’їв та приказок про рідну мову. Також сьогодні звучали вірші про мову, виразне читання яких підготували учні 5-6 класів. Учні 7-го класу взяли участь у лінгвістичній грі «Його величність – Слово», показали свою обізнаність у лексиці української мови, у змаганні команд виявили знання також і з української літератури. Учні 2-9 класів стали учасниками Всеукраїнської гри з народознавства «Патріот». Крім того, у 7-9 класах був проведений «диктант єдності» українською мовою «Україна – наша земля, наша Батьківщина».
Вітаємо всіх з міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя, добра, нових здобутків в ім’я України!

У мові – і минуле, й майбуття, у ній народу суть, його життяУ мові – і минуле, й майбуття, у ній народу суть, його життяУ мові – і минуле, й майбуття, у ній народу суть, його життяУ мові – і минуле, й майбуття, у ній народу суть, його життя

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально