Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 93 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

«Ведмежаткові» музеї

Переглядів: 1257
22.02.2017 - 14:50
«Ведмежаткові» музеї

Унікальну можливість формування у дітей національного духу, способу мислення і буття рідного народу, знання української символіки, побуту, культури, можливість реалізувати народознавчі завдання дає музей.

У дошкільному навчальному закладі №55 Ведмежатко» пройшов конкурс міні-музеїв «Моя маленька Батьківщина» з метою формування у дітей загального уявлення про історію, побут, культуру, традиції, природу рідного краю, розвитку здібностей дітей та їх естетичного виховання, виховання морально-патріотичних якостей, любові до свого краю, міста, Батьківщини.
Міні-музеї створені в усіх вікових групах. Вони є особливим розвивальним простором, створеним з залученням дитини до світу мистецтва, розширення її культурного і національного світогляду. Адже в дошкільному віці починається фактичне становлення особистості. Тому педагогічний колектив закладу намагається не лише дати дитині уявлення про навколишній світ, але й виділити при цьому такі змістовні опорні моменти, які слугуватимуть їй у майбутньому ціннісними орієнтирами. І саме ці міні-музеї зможуть збагатити дитяче враження від предметів, яких вони, можливо, ніколи не бачили в повсякденні, розширити їх кругозір, сформувати системне уявлення про світ, полюбивши і засвоївши цінності музейного простору.
Педагоги закладу творчо та з великою відповідальністю підійшли до організації конкурсу і презентували членам журі свої міні-музеї: «Сільське подвір’я», «Рослинки – здоровинки», «Український національний одяг», «Лялька-мотанка», «Ґрунти рідного краю» , «Тварини рідного краю», «Хліб – усьому голова», «Сіль та соляні вироби» та «Український посуд». Кожний міні-музей має свій паспорт з зазначенням цілей, завдань, актуальності, переліком експонатів, цікавих фактів, наповнений достатньою кількістю експонатів, наочно-ілюстрованим матеріалом, добіркою художньої літератури згідно теми музею. Переможців конкурсу відзначено дипломами.

«Ведмежаткові» музеї«Ведмежаткові» музеї«Ведмежаткові» музеї«Ведмежаткові» музеї«Ведмежаткові» музеї«Ведмежаткові» музеї«Ведмежаткові» музеї«Ведмежаткові» музеї

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально