Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 15 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Засідання робочої групи з питання вивчення причин виникнення захворюваності, що має ознаки гострої кишкової інфекції, у Бахмутській загальноосвітній школі I-III ступенів № 5 з профільним навчанням

Переглядів: 896
04.03.2017 - 13:22
Засідання робочої групи з питання вивчення причин виникнення захворюваності, що має ознаки гострої кишкової інфекції, у Бахмутській загальноосвітній школі  I-III  ступенів № 5 з профільним навчанням

4 березня 2017 року   проведене чергове засідання робочої групи з питання вивчення причин виникнення захворюваності, що має ознаки гострої кишкової інфекції, у Бахмутській загальноосвітній школі  I-III  ступенів № 5 з профільним навчанням, яка створена за розпорядження міського голови.

За результатами вивчення наданих матеріалів відповідних служб Робоча група дійшла висновку:

З  28.02. по 03.03. 2017р. закладами охорони здоров’я  госпіталізовано 27 хворих,  з яких 24-х дітей госпіталізовано до Бахмутської дитячої лікарні та 3-х дорослих до інфекційного відділення 2-ї  Бахмутської  лікарні.  На 04.03.2017 рік за медичною допомогою звернень не зареєстровано. На сьогоднішній час виписано 11 дітей у задовільному стані. Залишаються на лікуванні в інфекційному відділені КЗОЗ   « Бахмутська дитяча лікарня» 13дітей, в інфекційному відділені КЗОЗ «Міська лікарні № 2  м. Бахмута» - 3 особи. Стан задовільний. Медична допомога надається в повному обсязі.

За результатами досліджень Держпродспоживслужби із  залученням Бахмутської районної філії  Донецького обласного лабораторного центру МОЗ України вогнищем спалаху харчової  токсикоінфекції є їдальня ЗОШ №5, де були виявлені порушення санітарного законодавства. Послуги з організації харчування  у ЗОШ №5 здійснює ТОВ «Школярик».

На сьогодній час тривають заходи  щодо усунення виявлених порушень..

Робоча група дійшла до висновку:

1. Спалах захворювання локалізовано, поряд з цим необхідно додержатись термінів  інкубаційного періоду з моменту факту  реєстрації останнього випадку захворювання.

2. Для дотримання вимог санітарного законодавства в ЗОШ №5 провести  повторну дезінфекція приміщень, після чого провести повторні  мікробіологічні дослідження.

3. ТОВ «Школярик» забезпечити у термін до 08.03.2017 негайне усунення виявлених порушень, а також  провести повторний  медичний огляд з бактеріологічним обстеженням усіх кухонних працівників.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально