Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Рекомендуємо

Літературна вітальня до Дня народження Великого Кобзаря в Бахмутській школі №2

Переглядів: 1339
09.03.2017 - 15:14
Літературна вітальня до Дня народження Великого Кобзаря в Бахмутській школі №2

У літературі кожного народу, серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов'ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина — одна з найбільших вершин людського генія.

9 березня 2017 року в Бахмутській школі №2 відбувся святковий захід – літературна вітальня «У Шевченківській світлиці», - присвячений річниці від дня народження Великого Кобзаря.

У заході взяли участь учні 5, 7, 8 класів, які читали вірші, інсценували сторінки біографії поета, слухали музичні композиції на слова Шевченка у виконанні сучасних гуртів. А головне те, що діти зрозуміли: Шевченко — невичерпний і нескінченний. Не тому, що він кращий від інших, — у ньому наша історія, реальність. Україна — це Шевченко, Шевченко — це Україна.

9 березня 2017 року в Бахмутській школі №2 відбувся святковий захід – літературна вітальня «У Шевченківській світлиці», - присвячений річниці від дня народження Великого Кобзаря. 9 березня 2017 року в Бахмутській школі №2 відбувся святковий захід – літературна вітальня «У Шевченківській світлиці», - присвячений річниці від дня народження Великого Кобзаря. 9 березня 2017 року в Бахмутській школі №2 відбувся святковий захід – літературна вітальня «У Шевченківській світлиці», - присвячений річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально