Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 14 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Доброволець АТО - символ героїзму, відваги та доблесті

Переглядів: 612
17 Березень, 2017 - 15:55
Доброволець АТО - символ героїзму, відваги та доблесті

Протягом тижня учні Бахмутського НВК №11 вшановували мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, учасників добровольчих формувань.

До Дня українського добровольця були проведені бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися в листопаді 2013 - лютому 2014 року, та про участь у них добровольчих формувань. Класні керівники 1-4 класів провели уроки пам’яті «За покликом серця». Учні 5-8 класів стали учасниками годин історичної пам’яті «Самовідданість українського воїна-добровольця». Члени клубу «Правознавець» взяли участь у виховних годинах 9-11 класів «Добровольчі батальйони на захисті національної гідності».

Свято День українського добровольця встановлене з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Дякуємо кожному добровольцю за ваші патріотичні серця та безмежну відвагу!

Протягом тижня учні Бахмутського НВК №11 вшановували мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, учасників добровольчих формувань.Протягом тижня учні Бахмутського НВК №11 вшановували мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, учасників добровольчих формувань.Протягом тижня учні Бахмутського НВК №11 вшановували мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, учасників добровольчих формувань.Протягом тижня учні Бахмутського НВК №11 вшановували мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, учасників добровольчих формувань.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально