Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Актуальні напрямки роботи обговорені на нараді завідувачів дошкільних установ

Переглядів: 1941
03.04.2017 - 11:45
Актуальні напрямки роботи обговорені на нараді завідувачів дошкільних установ

Згідно з планом роботи Управління освіти Бахмутської міської ради відбулася нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів, в ході якої були обговорені актуальні питання функціонування та розвитку дитячих установ.

Стан створення безпечних умов діяльності учасників навчально-виховного процесу в системі управління охороною праці охарактеризувала спеціаліст І категорії з питань дошкільної освіти Вікторія Рязанцева, акцентувала увагу присутніх на першочерговості вирішення питань невідкладної організації навчально-виховної роботи у дошкільних навчальних закладах з питань забезпечення мінімально необхідного рівня компетенції дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та становлення у дітей елементарних, доступних віку норм поведінки, дій у надзвичайних ситуаціях та аналогічної роботи з кадрами.

Тетяна Коломак, головний спеціаліст з питань дошкільної освіти, проаналізувала якість діяльності керівників дитячих садків під час атестаційного періоду; у своєму виступі зупинилася на важливості обов’язкового дотримання порядку, термінів проведення атестації педагогічних працівників, якісної реалізації повноважень атестаційної комісії І рівня.

Про стан психологічного супроводу роботи з батьками в дошкільному навчальному закладі доповіла практичний психолог Центру практичної психології та соціальної роботи Юлія Коршун, надала адресні рекомендації щодо усунення виявлених недоліків.

На висвітлення досвіду роботи щодо створення інформаційного простору засобами діяльності веб-сайту дошкільного навчального закладу були спрямовані виступи завідувачів дошкільних установ №18 Ганни Єщенко та №16 Юлії Чичайкіної.

Учасники наради були ознайомлені з наказами Управління освіти, виданими з обговорюваних питань, методичними рекомендаціями щодо управлінсько-методичного супроводу учасників конкурсів професійної майстерності, тощо.

З усіх питань, що стояли на порядку денному, завідувачам дошкільних установ були надані конкретні доручення з метою підвищення якісного рівня управлінського супроводу реалізації державних вимог в сфері дошкільної освіти.

Актуальні напрямки роботи обговорені на нараді завідувачів дошкільних установАктуальні напрямки роботи обговорені на нараді завідувачів дошкільних установАктуальні напрямки роботи обговорені на нараді завідувачів дошкільних установimage-0-02-05-ffa824044fd7d1cca50b23e9a95ad5fb15e8ebe12a8048ef3c3e1d14188c8d99-v

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально