Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 17 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Веселі канікули Школи мистецтв

Переглядів: 753
06.04.2017 - 08:23
Веселі канікули Школи мистецтв

Світ дитинства та кіно подарували учням Школи мистецтв міста Бахмут адміністрація Школи та концертно-розважальний центр «Победа», які організували благодійну акцію з переглядом кінофільму «Красуня та чудовисько».

 За підсумками навчального року кращі творчі колективи Школи мистецтв були нагороджені подарунковими сертифікатами на відвідування концертно-розважального центру «Победа».

Вранці 4 квітня 2017 року кінозал розважального центру гостинно розкрив свої двері для 300 дітлахів та їх викладачів. Присутніх привітали директор Школи мистецтв міста Бахмут Гринь Є.В. і директор концертно-розважального центру «Победа», депутат Бахмутської  міської ради Лещінер В.H.

Прикрасою заходу став музичний номер у виконанні учениці Школи Крилової Ніколь.

Чарівна казка, веселий і піднесений настрій, солодощі – все це перетворило простий похід у кіно на справжнє світо і залишило незабутні враження як у дітей, так і у дорослих. В рамках заходу відбулось нагородження кращих учнів Школи мистецтв, переможців конкурсів різних рівнів.

Ми щиро вдячні адміністрації  концертно-розважального центру «Победа» за підтримку, завдяки якій стало можливим проведення цього чудового заходу.

Сподіваємось, що добра традиція спільних заходів Школи мистецтв та концертно-розважального центру «Победа» і надалі будуть нести радість і задоволення дітям нашої громади.

Світ дитинства та кіно подарували учням Школи мистецтв міста Бахмут адміністрація Школи та концертно-розважальний центр «Победа», які організували благодійну акцію з переглядом кінофільму «Красуня та чудовисько». Світ дитинства та кіно подарували учням Школи мистецтв міста Бахмут адміністрація Школи та концертно-розважальний центр «Победа», які організували благодійну акцію з переглядом кінофільму «Красуня та чудовисько». Світ дитинства та кіно подарували учням Школи мистецтв міста Бахмут адміністрація Школи та концертно-розважальний центр «Победа», які організували благодійну акцію з переглядом кінофільму «Красуня та чудовисько». Світ дитинства та кіно подарували учням Школи мистецтв міста Бахмут адміністрація Школи та концертно-розважальний центр «Победа», які організували благодійну акцію з переглядом кінофільму «Красуня та чудовисько». Світ дитинства та кіно подарували учням Школи мистецтв міста Бахмут адміністрація Школи та концертно-розважальний центр «Победа», які організували благодійну акцію з переглядом кінофільму «Красуня та чудовисько». Світ дитинства та кіно подарували учням Школи мистецтв міста Бахмут адміністрація Школи та концертно-розважальний центр «Победа», які організували благодійну акцію з переглядом кінофільму «Красуня та чудовисько».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально