Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 48 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Великодній заєць своїми руками

Переглядів: 1531
10.04.2017 - 12:28
Великодній заєць своїми руками

8 квітня 2017 року, напередодні Великодніх свят, в центральній міській бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення великоднього зайця. Вважається, що заєць принесе удачу тому, хто отримає його в подарунок.

Великоднього зайця можна поставити на святковий стіл, прикрасити ним пасхальний кошик, подарувати дитині. Під керівництвом бібліотекаря Леонової Катерини присутні з великим задоволенням займалися виготовленням пасхального сувеніру. Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері. По закінченню роботи дорослі і діти продемонстрували свої незвичайні вироби.

8 квітня 2017 року, напередодні Великодніх свят, в центральній міській бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення великоднього зайця. 8 квітня 2017 року, напередодні Великодніх свят, в центральній міській бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення великоднього зайця. 8 квітня 2017 року, напередодні Великодніх свят, в центральній міській бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення великоднього зайця. 8 квітня 2017 року, напередодні Великодніх свят, в центральній міській бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення великоднього зайця. 8 квітня 2017 року, напередодні Великодніх свят, в центральній міській бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення великоднього зайця.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально