Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 29 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Операція «Первоцвіт» в Бахмутській школі №5

Переглядів: 686
14.04.2017 - 12:44
Операція «Первоцвіт» в Бахмутській школі №5

Щорічно навесні у Бахмутській школі №5 організовується та проводиться екологічна акція, спрямована на збереження рослинного світу зникаючих видів первоцвітів. Учні школи традиційно залучаються та беруть активну участь у шкільних та обласних акціях.

Так, цього річ екологічний загін школи «Зелений патруль» під керівництвом вчителя біології Марини Гаркавенко виготовив та розповсюдив близько100 пам’яток для місцевих жителів із закликом не знищувати перші квіти весни. Учні 1-11 класів брали участь у конкурсі листівок з відповідної тематики, 6 робіт переможців шкільного етапу конкурсу направлено до оргкомітету міського етапу. Також школярі взяли участь в міському етапі обласної екологічної акції «Проліска» та надали свої поробки, плакати та буклети на розгляд журі. У школі оформлено стенд, з якого діти можуть дізнатися назви первоцвітів та місця їх можливого розташування.

Операція «Первоцвіт» в Бахмутській школі №5Операція «Первоцвіт» в Бахмутській школі №5Операція «Первоцвіт» в Бахмутській школі №5Операція «Первоцвіт» в Бахмутській школі №5Операція «Первоцвіт» в Бахмутській школі №5Операція «Первоцвіт» в Бахмутській школі №5

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально