Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Увага, продовжено фотоконкурс "Краса природи Бахмуту"!

Переглядів: 517
18 Квітень, 2017 - 09:36
Увага, продовжено фотоконкурс "Краса природи Бахмуту"!

До участі у фотоконкурсі запрошуються усі бажаючі, які мають не пізніше 23 квітня 2017 року надіслати на електрону адресу: konkurs.bahmutrada@gmail.com або надати на електронних носіях до Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради за адресою: м. Бахмут, вул. Миру, 44, каб. 305,  фотографії з описом місця, де було зроблено фото та контактні дані для зворотнього зв’язку.

Фотографії приймаються у форматі JPG розміром не менше 1600х900 px, повинні відповідати тематиці «Краса природи Бахмуту», містити зображення пейзажів міста за 2015-2017 роки з можливими елементами архітектурних пам’яток Бахмуту.

З 24.04.2017 по 30.04.2017 року на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради буде тривати онлайн-голосування, під час якого кожен бажаючий зможе проголосувати за 5 вподобаних фотографій.

Роботи, що не відповідають тематиці конкурсу, подані пізніше зазначеного терміну або оформлені не в повному обсязі, відхиляються без пояснення причин.

Організатор фотоконкурсу залишає за собою право використовувати фотографії для виготовлення ілюстраційних та презентаційних матеріалів.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально