Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 18 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Акція «Чужа біда – моя біда»

Переглядів: 560
19.04.2017 - 07:51
Акція «Чужа біда – моя біда»

Третій рік учні Бахмутської школи І-ІІ ступенів №2 проводять шкільну акцію «Чужа біда – моя біда», мета якої – допомогти безпритульним тваринам, яких, на жаль, дуже багато в нашому місті.

Скільки їх гине під колесами, їх відстрілюють і труять, але ж є гуманний спосіб – програма стерилізації, яку на громадських засадах реалізує в нашому місті товариство захисту тварин «ЛАДА», їх ще називають притулком для тварин. У них знаходять притулок, турботу і захист викинуті на вулицю господарями, виснажені й покалічені собаки. Опікуються безпритульними тваринами дві тендітні дівчини Марина Шашко та Катерина Арисой. Саме вони завітали до школи, щоб провести з учнями початкової ланки урок доброти в межах місячника «Створи добро», оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради. Із собою дівчата принесли симпатичну кицьку, яка втратила лапку, але в турботливих руках своїх нових господарок вона добре почувається і на трьох лапках, бо довіряє їм і відчуває захист. Під час уроку діти переглянули презентацію та відеоролики про життя тварин у притулку, на заході йшлося про те, що кожен з нас щодня зустрічає на своєму шляху голодних, худих, часто хворих тварин, які боязко туляться один до одного, з тугою заглядаючи в очі перехожим. Особливо їм тяжко взимку. Доля кожного з вихованців притулку багато в чому є страшним доказом людської жорстокості. Потрапляють тварини у притулок різним шляхом, але в усіх них сумні долі.Учні, педагоги та батьки не залишилися байдужі до цієї проблеми і зібрали кошти, на які будуть придбані крупи, консерви й собачий корм. Також діти підготували малюнки, на яких зображені їх домашні улюбленці та подарували своїм гостям.

p4140053p4140067p4140071

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально