Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 39 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Поезія естонського класика Юхана Лійва лунала в центральній міській бібліотеці

Переглядів: 296
21 Квітень, 2017 - 13:45
Поезія естонського класика Юхана Лійва лунала в центральній міській бібліотеці

20 квітня 2017 року до центральної міської  бібліотеки завітали  шановні гості: Косенко Юрій Анатолійович – голова правління громадської організації «Українська ініціатива» та Тимчишин Ольга Василівна – голова українського літературного товариства ім. Фрідеберта Тугласа.

В наше старовинне місто вони приїхали з цікавою програмою. Гості ознайомили присутніх на заході бібліотекарів, студентів Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури, членів міського Реріхівського товариства та громадської організації «Бахмут Український», а також зацікавлених творчістю поета бахмутчан з європейською країною – Естонією, її досягненнями в галузі економіки і культури.

Цей захід проходив під егідою посольства Естонії в Україні і був присвячений вшануванню пам’яті класика естонської та світової літератури Юхана Лійва.

З цікавістю всі слухали непросту біографію відомого естонського класика, яку виклав Юрій Косенко, а голова українського літературного товариства Ольга Тимчишин познайомила з прозовими творами естонського класика. Працівники бібліотеки Ємець Олена та Полухіна Катерина прочитали вірші поета в перекладах на українську та російську мови. Лунали його вірші і на естонській мові. В кінці зустрічі ведуча щиро подякувала шановним гостям за знайомство з творчістю естонського поета, який доповнив літературну скарбницю кожного, хто прийшов на зустріч.

 

20 квітня 2017 року в центральній міській бібліотеці проходив захід, присвячений вшануванню пам’яті класика естонської та світової літератури Юхана Лійва, під егідою посольства Естонії в Україні.20 квітня 2017 року в центральній міській бібліотеці проходив захід, присвячений вшануванню пам’яті класика естонської та світової літератури Юхана Лійва, під егідою посольства Естонії в Україні.20 квітня 2017 року в центральній міській бібліотеці проходив захід, присвячений вшануванню пам’яті класика естонської та світової літератури Юхана Лійва, під егідою посольства Естонії в Україні.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально